WHP.com.ua - пошукова оптимізація сайту, розкрутка, реклама, підвищення ИЦ PR

Головне меню


Веб-дизайн
Хостинг та Домени
Просування та реклама


Оголошення

Створення сайтів, Web Design

Новини
Просування та розкрутка сайтів


Просування сайту

Це комплекс дій, результатом яких є збільшення відвідуваності сайту через покращення позицій сайту за ключовими словами в результатах пошуку пошукових систем (ПС) а також розміщення інформації про сайту (компанію, товари, послуги) на інших сайтах у вигляді оголошень, новин та статей.

Вартість послуги:

При розрахунку вартості використовується інформація про рівень конкуренції за ключовими словами в результатах пошуку ПС. Вартість розкрутки приблизно становить від 200$ (малий рівень конкуренції) до 5000$ (високий рівень конкуренції) за перший місяць робіт та від 100$ до 2000$ відповідно за кожен наступний місяць. Мінімальний термін просування сайту - три місяці.

Ми просуваємо сайти, які:

"Незручні" для пошукових систем та відвідувачів - на сайті можливо розміщено багато зайвої та непотрібної інформації, а корисна інформація практично відсутня (може бути наслідком великого захоплення малюнками при створенні сайту), сайт з незручною та заплутаною навігацією, не прописані метадані сторінок та ін.

Виконані без врахування основних ключових слів та словосполучень - ми оптимізуємо текст на сайті, метадані, що невидимі для відвідувача, але дають чітку уяву про зміст сайту для пошукових систем.

Ми повернемо Ваші гроші,

якщо результат просування буде меншим за очікуваний.

Ми не припускаємо:

  • участі сайта в системах обмену посиланнями, оскільки цей засіб дає тимчасовий ефект, а його наслідком може бути повне видалення сайту з баз пошукових систем);
  • клоакінг (коли роботам пошукових систем показуються одні сторінки, а користувачам зовсім інші);
  • створення дорвеїв, використання редиректу (коли користувач автоматично переходить зі сторінки з простим переліком ключових слів на сторінку з потрібною інформацією);
  • наявність невидимого тексту на сайті.
  • розсилання СПАМу.

Що ми не робимо:

Ми (як і будь-хто інший) не взмозі "підняти" сайт за 2-3 тижня на перше місце в пошукових системах. Це абсолютно неможливо гарантувати, хоча ми гарантуємо місце в першій десятці для Вашого сайту через декілька місяців після початку робіт.

Ми рідко беремося за просування "покинутих сайтів" через незнання певних приватних осіб або компаній, що пропонують свої послуги в SEO та просуванню сайтів, але абсолютно не уявляють, що це таке та як це робиться.

Ми не беремося за просування сайтів, які отримали бан (блокування) у пошукових системах. У цьому випадку ми допоможемо Вам зареєструвати нове доменне ім'я та просунути новий сайт.

Copyright © 2007-2011 WHP.com.ua