WHP.com.ua - пошукова оптимізація сайту, розкрутка, реклама, підвищення ИЦ PR

Головне меню


Веб-дизайн
Хостинг та Домени
Просування та реклама


Оголошення

Створення сайтів, Web Design

Новини
Контекстна реклама


Рекламні оголошення в результатах пошуку - контекстна реклама сайту

Оптимизація сайту та просування в пошукових системах - це не єдині способи вплинути на кількість зацікавлених відвідувачів, в т.ч. і з пошукових систем. Як правило, контекстна реклама замовляється за тими запитами, які є пріоритетними для сайту. Ми активно працюємо з такими системами як Google.adwords, Яндекс.Директ та Prospero.ru, але на Ваше прохання допоможемо провести контекстну рекламу і в інших рекламних брокерів.

Контекстні рекламні блоки за Вашими ключовими словами будуть з'являтися в результатах пошуку пошукових систем Google та Яндекс або в рекламних блоках на сайтах партнерів, які мають подібну тематику до Ваших ключових слів.

Для того, щоб побачити приклад розміщення реклами в результатах пошуку, введіть будь-яке слово, наприклад "Хостинг", у поле пошуку та натисніть кнопку "Пошук в Google". У вікні, що відкриється, Ви побачите результати пошуку по слову "Хостинг". Рекламні оголошення у цьому випадку розміщені зверху та справа вікна пошуку та позначені словами "Посилання спонсорів".


У тому випадку, якщо Ви будете розміщувати свою рекламу на сайтах партнерів, вона буде виводитися у спеціальних рекламних блоках різних розмірів. Наприклад:

Работа в интернете

Ви також можете отримувати додатковий прибуток, розміщуючи такі рекламні блоки на свому сайті. Для реєстрації в партнерській програмі перейдіть по наступних посиланнях:

Для реєстрації у якості сайту - рекламної площадки для додаткового заробітку на сайті:

Як заробити $100 в місяць на свому сайті

Для реєстрації у якості рекламодавця:

35 000 компаній рекламують свої товари та послуги тут!

Copyright © 2007-2011 WHP.com.ua