Просування >>> Контекстна реклама
Русский язык


Веб-дизайн
Створення сайту
Виконані роботи
Ціни

Хостинг

Тарифи
Домени
Правила

Просування
Просування сайту
Оптимізація
Аудит сайту
Контекстна реклама
Банерна реклама

Замовити послугу

 

 

Контекстна реклама.

Оптимизація сайту та просування в пошукових системах - це не єдині способи вплинути на кількість зацікавлених відвідувачів, в т.ч. і з пошукових систем. Як правило, контекстна реклама замовляється за тими запитами, які є пріоритетними для сайту. Ми активно працюємо з такими системами як Google.adwords та Prospero.ru, але на Ваше прохання допоможемо провести контекстну рекламу і в інших рекламних брокерів.

Контекстні рекламні блоки за Вашими ключовими словами будуть з'являтися в результатах пошуку пошукової системи Google або в рекламних блоках на сайтах партнерів, які мають подібну тематику до Ваших ключових слів.

Для того, щоб побачити приклад розміщення реклами в результатах пошуку, введіть будь-яке слово, наприклад "Хостинг", у поле пошуку та натисніть кнопку "Пошук в Google". У вікні, що відкриється, Ви побачите результати пошуку по слову "Хостинг". Рекламні оголошення у цьому випадку розміщені зверху та справа вікна пошуку та позначені словами "Посилання спонсорів".


У тому випадку, якщо Ви будете розміщувати свою рекламу на сайтах партнерів, вона буде виводитися у спеціальних рекламних блоках різних розмірів. Наприклад:

Работа в интернете

Ви також можете отримувати додатковий прибуток, розміщуючи такі рекламні блоки на свому сайті. Для реєстрації в партнерській програмі від пошукової системи Google зверністься до нас або натисніть на наступний банер для реєстрації самостійно:

Для реєстрації у якості сайту - рекламної площадки для додаткового заробітку на сайті:

Для реєстрації у якості рекламодавця:

Додаткові програми:

Picasa — це програма, з допомогою якої можна за декілька секунд знаходити на комп'ютері потрібні фотографії, редагувати та переглядати їх. Крім цього, програма Picasa спрощує редагування та розміщення фотографій дякуючи спеціальним операціям, які виконуються одним кліком:

 

Браузер Mozilla Firefox — це браузер, що має функцію блокування вспливаючих віконець та перегляду сторінок на вкладках, а також функціями безпеки та конфіденційності. Панель інструментів Google інтегрована в браузер Firefox, з метою запропонувати Вам ще більше функцій: пошук в Google, перевірка правопису та автозаповнення:

 


Додому | Веб-дизайн | Хостинг | Просування | Контакти | Мапа сайту | Чому ми? | Статті