WHP.com.ua - пошукова оптимізація сайту, розкрутка, реклама, підвищення ИЦ PR

Головне меню


Веб-дизайн
Хостинг та Домени
Просування та реклама


Оголошення

Створення сайтів, Web Design

Новини
Windows 7 буде без поштовика і фотогалерей, а відрізнятися буде калькулятором


... Windows 7 буде без поштовика і фотогалерей, а відрізнятися буде калькулятором

19.08.2008 - Новини про Windows 7

Windows 7 буде без поштовика і фотогалерей, а відрізнятися буде калькулятором

Нова версія системи Windows - Windows 7 - матиме декілька відмінностей від поточної найновішої версії Vista. Буде повністю перероблена програма-калькулятор, а в WordPad і MS Paint може з'явитися інтерфейс, звичний для користувачів Office 2007.

Тека "Мої документи" називатиметься Libraries ("Бібліотеки"). Контроль облікових записів буде менш нав'язливим, а Контрольну панель можна буде викликати з області повідомлень панелі завдань.

Також в Windows 7 буде включена полегшена версія Windows Media Player і Internet Explorer 8.

Творці Windows 7 також ухвалили рішення небагато скоротити час розробки, прибравши з нової операційної системи додатки Movie Maker, Windows Mail, Windows Photo Gallery і ряд інших вторинних і непотрібних програм.

Замість цих програм користувачі Windows 7 зможуть викачати відповідні додатки з пакету Windows Live: там є мессенджер, пошукач, поштовик і фотоальбом. Можливо, партнери Microsoft замінять отсутствующие додатки аналогами при постачаннях комп'ютерів кінцевим користувачам.

Операційна система Windows 7 під різними кодовими іменами розробляється з 2000 року. Передбачається, що вона вийде в 2010 році. Декілька скріншотів майбутньої системи показують, що поки вона мало відрізняється від Windows Vista. Із змін можна відзначити перероблені інтерфейси калькулятора, а також текстового редактора WordPad і графічного редактора Paint.

Copyright © 2007-2011 WHP.com.ua