Просування >>> Просування сайту
Русский язык


Веб-дизайн
Створення сайту
Виконані роботи
Ціни

Хостинг

Тарифи
Домени
Правила

Просування
Просування сайту
Оптимізація
Аудит сайту
Контекстна реклама
Банерна реклама

Замовити послугу

Відправити SMS

 

 

Просування сайту – це в більшості випадків оптимізація, розміщення реклами та розкрутка (розміщення тематичних статей, оглядів та посилань на Ваш сайт на тематичних ресурсах, де є Ваші потенційні клієнти).

Просування сайту в пошукових системах – це комплекс дій над сайтом, який направлений на покращення зручності навігації та користування відвідувачами, аудит та виправлення технічних помилок його реалізації, а також збільшення його "видимості" в пошукових системах. Кінцевим результатом просування сайту є збільшення зацікавлених відвідувачів і, як результат, збільшення продажу Ваших товарів чи послуг.

Вартість послуги:

Кінцева вартість просування сайту складається з вартості розкрутки, пошукової оптимізації та витрат на рекламу. Вартість кожної з цих послуг наведена у відповідному розділі.

Ми просуваємо сайти, які:

Абсолютно непридатні для пошукових систем та незручні для відвідувача - на сайті або багато зайвої та непотрібної інформації, а корисна інформація практично відсутня (може бути наслідком великого захоплення малюнками при створенні сайту), сайт з незручною та заплутаною навігацією, не прописані метадані сторінок та ін.
Виконані без врахування основних ключових слів та словосполучень, оптимізуємо текст на сайті, метадані, що невидимі для відвідувача, але дають чітку уяву про зміст сайту для пошукових систем.

Ми повернемо Ваші гроші, якщо результат просування буде меншим за очікуваний.

Ми пропонуємо Вам організацію банерної та контекстної реклами на Google.adwords та Prospero.ru та в інших системах на Ваш вибір.

Ми не припускаємо:

- участі сайта в системах обмену посиланнями, оскільки цей засіб дає тимчасовий ефект, а його наслідком може бути повне видалення сайту з баз пошукових систем);
- клоакінг (коли роботам пошукових систем показуються одні сторінки, а користувачам зовсім інші);
- створення дорвеїв, використання редиректу (коли користувач автоматично переходить зі сторінки з простим переліком ключових слів на сторінку з потрібною інформацією);
- наявність невидимого тексту на сайті.

Що ми не робимо:

Ми (як і будь-хто інший) не взмозі підвищити позиції сайту з 2-3 місця на перше в пошукових системах. Це абсолютно неможливо гарантувати, хоча ми гарантуємо місце в першій десятці для Вашого сайту.

Ми рідко беремося за просування "покинутих" через незнання певних приватних осіб або компаній, що пропонують свої послуги в SEO та просуванню сайтів, але абсолютно не уявляють, що це таке та як це робиться.

Ми не беремося за просування сайтів, які отримали бан у пошукових системах. У цьому випадку ми допоможемо Вам зареєструвати нове доменне ім'я та просунути новий сайт.


Додому | Веб-дизайн | Хостинг | Просування | Контакти | Мапа сайту | Чому ми? | Статті | Игра ДОМ 3