WHP.com.ua - пошукова оптимізація сайту, розкрутка, реклама, підвищення ИЦ PR

Головне меню


Веб-дизайн
Хостинг та Домени
Просування та реклама


Оголошення

Створення сайтів, Web Design

Новини
Виготовлення та продаж скриптів на мовах php, javascript та ін.


Cкрипти

Пропонуємо Вам виготовлені нами скрипти для автоматизації певних процесів на Вашому сайті:

Захист web-форми від автоматичної обробки

Вимоги: PHP не нижче 4.0.6, бібліотека GD не нижче 2.0.

Опис: Скрипт дозволяє боротися з автоматичним заповненням форми, помилковою реєстрацією і спамом через форму зворотнього зв'язку, тобто робить так, щоб повідомлення вам змогла відправити тільки "жива людина".

Як він працює? Для захисту від автоматичної обробки використовується невелика картинка, на якій виводиться текст. Відвідувача просять продублювати цей текст в полі введення. Якщо дублювання проводиться невірно, то форма не обробляється.

Ціна: 20$

Приклад використання: http://mylist.com.ua/add.php

Форма зворотнього зв'язку (лист з Вашого сайту)

Вимоги: PHP не нижче 4.0.6, бібліотека GD не нижче 2.0.

Опис: Форма через яку можна надіслати лист на Вашу електронну пошту напряму з Вашого сайту. Дозволяє приховати від сторонніх очей вашу e-mail-адресу. Перед надсиланням листа скрипт перевіряє, чи всі поля, які обов'язкові для заповнення, є заповнені, чи коректно введений e-mail відвідувача. Також скрипт дозволяє обмежити кількість символів, необхідних для повідомлення (наприклад, обмежити текст повідомлення 500 символами).

Додатково: встановлюється "Захист web-форми від автоматичної обробки".

Ціна: 30$

Гостьова книга

Вимоги: PHP/MySQL.

Опис: Гостьова книга умовно складається з двох частин: перша частина виводить записи (відгуки відвідувачів, повідомлення, тощо), а друга дає змогу додати їх до бази даних. Обидві частини розміщуються на одній сторінці в різній послідовності за Вашим вибором. В разі, якщо кількість записів в Гостьовій книзі перевищує 10 (це число при потребі можна змінити), то скрипт показує лише найновіші з доданих записів, а решту можна переглянути через гіперпосилання виду: 1 | 2 | ... . Де числа вказують на наступний десяток записів до Гостьової книги. Перед додаванням запису до Гостьової книги скрипт перевіряє, чи всі поля, які обов'язкові для заповнення, є заповнені, чи коректно введений e-mail відвідувача, а також, чи не перевищує текст запису встановленого ліміту символів.

Додатково: встановлюється "Захист web-форми від автоматичної обробки".

Ціна: 40$

Скрипт голосування

Вимоги: або PHP + MySQL, або лише PHP.

Опис: Ваші відвідувачі можуть віддавати свої голоси, беручи участь в опитуванні на Вашому сайті. Вам слід лише обрати одну з можливостей організації даного скрипта: обмежитися PHP (якщо у Вас лімітована кількість БД на сайті або їх баз даних взагалі нема), використати PHP плюс бази даних.

Ціна: 25$

Приклад використання: http://formula.co.ua/

Випадаюче меню на JavaScript

Вимоги: браузер з підтримкою JavaScript.

Опис: Верхнє меню, що випадає, зі списком гіперпосилань на Вашій сторінці. В якості гіперпосилання, окрім тексту, може бути також малюнок. Меню активізується, як при наведенні вказівника миші, так і при кліку по тексті (за Вашим вибором). Скрипт визначає, чи підходить меню надто близько до краю браузера і регулює його (меню) розміщення так, щоб меню було видно завжди. Цей сценарій коректно працює у найбільш популярних на Україні браузерах, таких як: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera.

Ціна: 10$ (до 20 пунктів меню), 20$ (більше 20 пунктів меню)

Приклад використання: http://uahosting.com.ua

Додатково

Встановлення скрипта на ваш сайт - 5$.

Виготовлення скриптів

За Вашим замовленням ми виготовимо скрипт з необхідним набором функціональних можливостей.

Copyright © 2007-2011 WHP.com.ua