WHP.com.ua - пошукова оптимізація сайту, розкрутка, реклама, підвищення ИЦ PR

Головне меню


Веб-дизайн
Хостинг та Домени
Просування та реклама


ОголошенняЗолушка - современно оборудованное предприятие. ; веб-дизайн сайта http://mirpotolkov.vn.ua натяжные потолки лучший выбор Винница.

Створення сайтів, Web Design

Новини
Веб-дизайн


Веб-дизайн

Терміни:

Замовник - юридична чи фізична особа, яка замовляє та оплачує ту чи іншу роботу або послугу на сайті whp.com.ua.

Виконавець - особа, що представляє інтереси сайту whp.com.ua та виконує ту чи іншу роботу або послугу на замовлення Замовника.

Конкурент - термін, що є безособовим та означає будь-який сайт, інформацію, юридичну або фізичну особу, яка поширює інформацію чи виконую роботу або послугу, аналогічну до інформації, роботи або послуги, які надає Замовник.

Підготовчий етап:

Створення сайту починається з комплексного аналізу теми майбутньої веб-сторінки та огляду сайтів Конкурентів за даною тематикою. Це робиться з метою вивчення обсягу наявної інформації в Інтернет-просторі та рівня розрекламованості сайтів з подібною тематикою. Вивчається коло зацікавлених відвідувачів сайту, джерела приходу відвідувачів на сайт.

Після проведення аналізу Замовнику передаються рекомендації щодо необхідної наявності певних ключових слів, розділів чи статей на сайті. Замовник готує інформацію по сайту в електронному вигляді або передає інформацію Виконавцю на будь-яких інших носіях. Передання інформації в електронному вигляді зменшує ціну виготовлення сайту.

Написання інформативних статей та включення ключових слів до тексту сторінки може виконуватися Виконавцем за додаткову плату.

Етап створення сайту:

Термін виготовлення сайту залежить від складності та об'єму завдання і може складати від 5 днів до двох місяців. Впродовж перших днів роботи над виготовленням сайту Замовнику пропонується не менше двох варіантів дизайну веб-сайту.

Завершальний етап:

Замовнику передається інформація про те, що роботи по розробці сайту виконано і файли сайту, який готовий до розміщення на веб-сервері. Готові файли сайту передаються Замовнику одним із способів: відсилання на адресу e-mail, завантаження на ftp-сервер або відсилання поштою на диску CD-R.

Претензії Замовника щодо будь-яких дизайнерських чи програмних недоліків на сайті приймаються протягом одного місяця з дати отримання Замовником файлів розробленого сайту та підлягають негайному усуненню з боку Виконавця.

Copyright © 2007-2011 WHP.com.ua